Jaki jest koszt pożyczki

Last updated 08/21/2020 - 00:31

W Wonga możesz starać się o pożyczkę na raty lub o pożyczkę krótkoterminową. Wyboru możesz dokonać zgodnie ze swoimi preferencjami. Kwotę pierwszej pożyczki, jak również czas, w jakim zamierzasz ją spłacać wybierzesz na suwakach, które są widoczne na naszej stronie głównej.

Koszt pierwszej pożyczki ratalnej jest dla każdej osoby ustalany indywidualnie. Poznasz go w trakcie składania wniosku, już po zbadaniu przez nas Twojej zdolności kredytowej.

Sprawdź w jaki sposób badamy zdolność kredytową

Pożyczka ratalna dla nowych klientów

Oferujemy pożyczki na raty, które możesz dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej.

Zalety pożyczki na raty:

  • sprawdza się lepiej w przypadku większego wydatku (jak np. remont mieszkania, zakup samochodu, zakup sprzętu do domu)
  • spłacana jest w miesięcznych ratach, dzięki czemu możesz zaplanować comiesięczne wydatki

Pożyczka krótkoterminowa dla nowych klientów

Pamiętaj, że zobowiązanie możesz spłacić jednorazowo lub w częściach. Najważniejsze jest to, by całe zobowiązanie uregulować do dnia spłaty. Informację o terminie spłaty pożyczki znajdziesz w wiadomości mailowej od Wonga o tytule „Potwierdzenie wypłaty pożyczki”, a także po zalogowaniu się do Twojego konta, w zakładce „Spłać”.

Dlaczego Wonga proponuje mi inną kwotę pożyczki niż tę, o którą wnioskowałem

Po przeanalizowaniu Twojego wniosku o pożyczkę, w ciągu kilku minut poznasz swoją indywidualną ofertę. Może się zdarzyć, że jej kwota okaże się niższa niż ta, o którą się ubiegasz lub zaproponujemy Ci inny okres spłaty. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą i dokładnie analizujemy Twoją sytuację finansową, dotychczasowe zadłużenie i realne możliwości spłaty. 

Pamiętaj również, że to Ty ostatecznie zdecydujesz czy zaproponowane przez nas warunki pożyczki są dla Ciebie odpowiednie.

Informacje dotyczące wniosku o pożyczkę ratalną, jak również wniosku o pożyczkę krótkoterminową wysyłamy zawsze w formularzu informacyjnym na Twój adres poczty elektronicznej jeszcze przed wydaniem decyzji.

Jaki jest koszt pożyczki

Przy rozpatrywaniu wniosku o pożyczkę nie pobieramy dodatkowych opłat, czyli:

  • opłaty wstępnej
  • opłaty za rozpatrzenie wniosku
  • ubezpieczenia.

Informacje dotyczące kosztu pożyczki są zawsze przedstawiane podczas składania wniosku i wysyłane na Twój adres email. Znajdziesz je w dokumentach udostępnianych w trakcie wnioskowania, a także po złożeniu wniosku o pożyczkę: formularzu informacyjnym, potwierdzeniu wypłaty oraz w Ramowej Umowie Pożyczki.

Pamiętaj, że Wonga zawsze daje możliwość całkowitej wcześniejszej spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujesz się spłacić je wcześniej, to całkowity koszt pożyczki ulegnie obniżeniu stosownie do rzeczywistego okresu, w jakim będziesz z niego korzystał. Informacje o tym jaki będzie dokładny koszt pożyczki spłaconej w całości przed terminem znajdują się w formularzu informacyjnym wysyłanym przed podjęciem ostatecznej decyzji o skorzystaniu z pożyczki oraz w potwierdzeniu wypłaty.

Kolejna pożyczka

Jeśli składasz wniosek o kolejną pożyczkę w Wonga, zaloguj się zaraz po wejściu na naszą stronę.

Podczas składania wniosku o pożyczkę wnikliwie sprawdzamy Twoją sytuację finansową. Może się zdarzyć, że ze względu na zmianę Twojej sytuacji finansowej będziemy musieli zaoferować Ci niższą kwotę pożyczki. Bardzo zależy nam na bezpieczeństwie finansowym naszych Klientów, a także na tym, żeby mogli regulować bez problemów swoje zobowiązania.

Jeśli dawno nie odwiedzałeś naszego serwisu i nie pamiętasz, jakie dane podać w procesie logowania, przeczytaj instrukcję zmiany hasła w wonga.com. Zobacz także, jak zaktualizować dane osobowe, kontaktowe lub dochodowe.

Przeczytaj więcej o kolejnej pożyczce online w Wonga.

Wypełnij wniosek i sprawdź ofertę dla Ciebie.
Sprawdź ofertę