O Nas

Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Nasza specjalizacja to krótkoterminowe i ratalne pożyczki online. Na rynku polskim udzielamy pożyczek krótkoterminowych od 50 do 1500 zł i ratalnych do 20000 zł. Okres spłaty dla pożyczek krótkoterminowych wynosi od 1 do 60 dni a dla ratalnych do 60 miesięcy. Pożyczkę można uzyskać online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem (opcja dostępna jedynie dla naszych obecnych Klientów).

Pieniądze pożyczamy odpowiedzialnie, w oparciu o zasady:

Przejrzystości

dokładnie informujemy o wszystkich kosztach i konsekwencjach zaciągnięcia pożyczki

Elastyczności i kontroli

możesz wybrać kwotę, co do złotówki, a okres co do dnia

Selektywności

dokładnie oceniamy zdolność kredytową osób ubiegających się o pożyczkę

Jesteśmy szybcy

Spośród innych pożyczkodawców wyróżnia nas innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji. Nasz proces udzielania pierwszej pożyczki na konto odbywa się w 100% online i jest w pełni zautomatyzowany. Nie lubimy biurokracji: w większości przypadków nie musisz wysyłać dokumentów ani kontaktować się z konsultantem. Jeżeli składasz wniosek o pożyczkę w dniach świąt państwowych – decyzję kredytową poznasz w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

Jesteśmy odpowiedzialni

Udzielamy szybkich pożyczek gotówkowych – krótkoterminowych na maksymalnie 60 dni i ratalnych nawet na 60 rat.

Koszt pierwszej pożyczki krótkoterminowej dla nowych klientów jest stały, zaś koszt kolejnej zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej prowadzonej przez wonga.com i terminowego regulowania zobowiązań. Dodatkowo, jeśli bierzesz udział w specjalnie przygotowanych kursach lub ścieżkach edukacji znajdujących się na platformie Kapitalni.org, masz szansę otrzymać dodatkowe nagrody. 
Ze szczegółami Programu Korzyści wonga.com możesz zapoznać się tutaj.

Zawsze zachęcamy do spłaty w uzgodnionym terminie lub jeszcze przed jego upływem. Pożyczka online spłacona wcześniej pozwala oszczędzić na kosztach.