O Nas

Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Nasza specjalizacja to pożyczki krótkoterminowe i ratalne. Pożyczkę można uzyskać online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Pieniądze pożyczamy odpowiedzialnie, w oparciu o zasady:

Przejrzystości

dokładnie informujemy o wszystkich kosztach zaciągnięcia pożyczki

Elastyczności 

możesz wybrać kwotę i okres spłaty

Bezpieczeństwa

dokładnie oceniamy zdolność kredytową osób ubiegających się o pożyczkę

Jesteśmy szybcy

Spośród innych pożyczkodawców wyróżnia nas innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji. Nasz proces udzielania pierwszej pożyczki na konto odbywa się w 100% online i jest w pełni zautomatyzowany. Nie lubimy biurokracji: w większości przypadków nie musisz wysyłać dokumentów ani kontaktować się z konsultantem. Jeżeli składasz wniosek o pożyczkę w dniach ustawowo wolnych od pracy – decyzję kredytową poznasz w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

Jesteśmy odpowiedzialni

Udzielamy szybkich pożyczek krótkoterminowych i ratalnych.

Koszt pożyczki zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej dokonywanej przez wonga.com i terminowego regulowania zobowiązań. Dodatkowo, jeśli aktywnie uczestniczysz w kursach edukacyjnych na platformie Kapitalni.org, masz szansę obniżyć koszt kolejnej pożyczki o 10 zł. Ze szczegółami Programu Korzyści wonga.com możesz zapoznać się tutaj.

Zachęcamy do spłaty w uzgodnionym terminie. W ten sposób budujesz swoją pozytywną historię kredytową, która wpływa na decyzję przyznania kolejnej pożyczki.

Jesteśmy stąd!

To, że jesteśmy w 100% polską firmą pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Tu mamy swoją siedzibę i tu płacimy podatki. Co prawda historia Wonga rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii, ale od 2019 roku mamy polskiego właściciela.