O Nas

Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Nasza specjalizacja to krótkoterminowe i ratalne pożyczki online. Na rynku polskim udzielamy pożyczek krótkoterminowych od 50 do 1500 zł i ratalnych do 20000 zł. Okres spłaty dla pożyczek krótkoterminowych wynosi od 1 do 60 dni a dla ratalnych do 60 miesięcy. Pożyczkę można uzyskać online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem (opcja dostępna jedynie dla naszych obecnych Klientów).

Pieniądze pożyczamy odpowiedzialnie, w oparciu o zasady:

Przejrzystości

dokładnie informujemy o wszystkich kosztach i konsekwencjach zaciągnięcia pożyczki

Elastyczności i kontroli

możesz wybrać kwotę, co do złotówki, a okres co do dnia

Selektywności

dokładnie oceniamy zdolność kredytową osób ubiegających się o pożyczkę

Jesteśmy szybcy

Spośród innych pożyczkodawców wyróżnia nas innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji. Nasz proces udzielania pierwszej pożyczki na konto odbywa się w 100% online i jest w pełni zautomatyzowany. Nie lubimy biurokracji: w większości przypadków nie musisz wysyłać dokumentów ani kontaktować się z konsultantem. Jeżeli składasz wniosek o pożyczkę w dniach świąt państwowych – decyzję kredytową poznasz w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

Jesteśmy odpowiedzialni

Udzielamy szybkich pożyczek krótkoterminowych na maksymalnie 60 dni i pożyczek ratalnych nawet na 60 miesięcznych rat.

Koszt pierwszej pożyczki krótkoterminowej jest stały i wynosi maksymalnie 10 zł. Koszt każdej kolejnej pożyczki zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej dokonywanej przez wonga.com i terminowego regulowania zobowiązań. Dodatkowo, jeśli aktywnie uczestniczysz w kursach edukacyjnych na platformie Kapitalni.org, masz szansę obniżyć koszt kolejnej pożyczki o 10 zł. 
Ze szczegółami Programu Korzyści wonga.com możesz zapoznać się tutaj.

Zachęcamy do spłaty w uzgodnionym terminie. W ten sposób budujesz swoją pozytywną historię kredytową, która wpływa na decyzję przyznania kolejnej pożyczki.