Blog

Restrukturyzacja zadłużenia – co to takiego? Sprawdź!

Gdzie złożyć wniosek o restrukturyzację kredytu? Na czym polega restrukturyzacja zadłużenia? Dowiedz się, co to restrukturyzacja i pozbądź się problemów.

Refinansowanie kredytu i pożyczki – co to znaczy?

Na czym polega refinansowanie kredytu hipotecznego? Czy każdy może zdecydować się na refinansowanie pożyczki? Dowiedz się więcej!

Czym jest rachunek bankowy? Dowiedz się więcej!

Czym jest rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku? Kto może założyć rachunek bankowy? Poznaj odmiany rachunków bankowych.

Monit – co to jest?

Dowiedz się, czym jest monit i kiedy możesz go otrzymać. Poznaj dokładną definicję i sytuacje, w których może być wykorzystywany.

Windykacja – co to jest? Jak działa i co obejmuje?

Co to jest windykacja? Kiedy działania windykacyjne są podejmowane i co mieści się w ich zakresie? Dowiedz się więcej.

Wyciąg bankowy z konta, czym jest i do czego możemy go używać?

Wyciąg bankowy - co kryje się za tym dokumentem i jakie ma zastosowania? Dowiedz się, czym jest wyciąg z konta i w jakich sytuacjach może Ci się przydać.

Czym jest pożyczka hipoteczna? Czym się różni od kredytu hipotecznego?

Czym jest pożyczka hipoteczna i kto może z niej skorzystać? Na jakich zasadach jest udzielana?

Ranking pożyczek gotówkowych - najlepsze pożyczki 2024

Zastanawiasz się gdzie najlepiej wziąć pożyczkę? Zobacz ranking pożyczek gotówkowych i wybierz Wonga z najniższymi ratami miesięcznymi!

Pozabankowa pożyczka gotówkowa na czek GIRO – Rumia

Niespodziewana sytuacja wymaga znalezienia szybkiej gotówki? Nie możesz czekać na przelew, zamiast tego pieniądze wolisz odebrać osobiście? A może nie posiadasz aktywnego rachunku w banku? Żadna z tych rzeczy nie musi stanowić problemu. Zwłaszcza jeśli możesz skorzystać z szybkiej pożyczki na czek GIRO w Wonga. To wygodna opcja, dzięki której dostaniesz pożyczkę do ręki. Co więcej, jest dostępna w całej Polsce – także w Rumii.

Pozabankowa pożyczka gotówkowa na czek GIRO – Pszczyna

Pozabankowe chwilówki online to obecnie jedna z najpopularniejszych form pożyczania pieniędzy. Są wygodne i szybkie – wymagają jednak złożenia wniosku online i posiadania konta w banku. Co w sytuacji, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki, a nie możesz czekać na przelew lub nie posiadasz aktywnego rachunku bankowego? Alternatywą może być pożyczka na czek GIRO oferowana przez Wonga. Pożyczkę do ręki otrzymasz w gotówce, a wszelkich formalności dopełnisz podczas krótkiej rozmowy telefonicznej. Co więcej, taka oferta jest dostępna także w Pszczynie.