Blog

Refinansowanie pożyczki – czy to dobry krok? Sprawdź, na czym polega

Refinansowanie pożyczki z założenia ma ułatwić spłatę innych zobowiązań pożyczkowych. Jak jednak wygląda to w praktyce? Czy to jedyne rozwiązanie wspierające klientów w spłacie?

Skąd wziąć pieniądze na wkład własny?

Zebranie wymaganej kwoty do wkładu własnego bywa kłopotliwe. Sprawdź, w jaki sposób można zdobyć pieniądze poza typowym odkładaniem własnych oszczędności.

Co robić, gdy termin spłaty pożyczki przypada w dzień wolny?

Zdarza się, że dzień spłaty raty pożyczki przypada na dzień wolny. Wówczas zlecony tego dnia przelew dojdzie z opóźnieniem. Co zrobić, by tego uniknąć?

Dwuetapowa weryfikacja - dlaczego to takie ważne?

Przeniesienie usług finansowych do internetu ułatwiło wiele procesów. Jednocześnie pojawiła się potrzeba lepszej i skuteczniejszej ochrony danych klientów. Jednym z takich rozwiązań jest weryfikacja dwuetapowa.

Poduszka finansowa - jak zbudować sobie finansowe bezpieczeństwo?

Jedną z podstaw sprawnego zarządzania finansami osobistymi jest gotowość na nieprzewidziane wydatki. Tego typu zabezpieczenie nazywane jest często poduszką finansową. W jaki sposób ją zbudować, by spać spokojnie?

Pożyczki dla rolników - kto może złożyć wniosek o finansowanie?

Prowadzenie gospodarstwa, tak samo, jak każdy inny rodzaj działalności – wymaga ciągłego inwestowania i rozwoju. W tym celu konieczne jest pozyskanie środków finansowych, które to umożliwią. Jednym z takich rozwiązań są pożyczki dla rolników. Kto może z nich skorzystać i kiedy warto po nie sięgnąć?

Raport z ilościowego badania certyfikacyjnego dla Wonga 2022

Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie Wonga przez Experience Institute we wrześniu 2022 roku. Celem badania była ocena satysfakcji Klientów Wonga na następujących wymiarach: oceny współpracy z firmą, a także ocena firmy i produktów.

Jak oszczędzać pieniądze? Czy pożyczanie może się opłacać?

Aby uchronić się przed zadyszką finansową, warto posiadać oszczędności. Jednak jak to robić? Jak oszczędzać pieniądze? Czy pożyczanie może się opłacać?

Skąd wziąć pieniądze? Pomysły na szybką gotówkę. Poradnik

Sytuacja życiowa sprawia, że niekiedy potrzebujemy znacznej gotówki. Pojawia się więc pytanie: skąd szybko wziąć pieniądze? Sprawdź nasz poradnik!

Pożyczka na PIT – na czym polega? Kto może ją uzyskać?

Sprawdź, jak uzyskać pożyczkę, gdzie w ramach weryfikacji, można przesłać swój PIT.