Jak to działa

Szybka pożyczka w 3 prostych krokach!

Złóż wniosek, poczekaj na decyzję i ciesz się dodatkową gotówką. Przekonaj się, jak szybko i prosto składa się wniosek o pożyczkę w Wonga! 

Wystarczy, że podasz następujące informacje

Jeśli interesuje Cię szybka gotówka przez Internet, to złożenie wniosku o pożyczkę w wonga.com zajmie Ci tylko kilka minut. Wystarczy, że masz pod ręką:

numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka

numer Twojego dowodu osobistego

numer telefonu komórkowego, który będzie konieczny do weryfikacji

Wybierz kwotę i okres

Wejdź na stronę główną wonga.com. Na suwakach ustaw ile pieniędzy potrzebujesz i na jak długo.

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek i podaj swoje dane. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić Twój wniosek i podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. 

Dokonaj weryfikacji

Zaloguj się na swój rachunek bankowy lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 10 groszy, abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość.

Zaakceptuj ofertę i podpisz umowę

Gotówka może być przelana na wskazane przez Ciebie konto lub zostanie wypłacona w uzgodniony z Tobą sposób, kiedy zapoznasz się z treścią umowy i ją zaakceptujesz (umowę podpiszesz szybko drogą elektroniczną). Sprawdź godziny pracy banków i zasady szybkiej wypłaty, aby dowiedzieć się, kiedy pożyczka wpłynie na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Ważna informacja:

Wonga.com jako odpowiedzialny pożyczkodawca dba o zachowanie jak najwyższych standardów etycznych. Przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Z ich treścią możesz zapoznać się pod linkiem: https://zpf.pl/etyka/zasady-dobrych-praktyk