Jak zmienić numer rachunku bankowego służącego do wypłaty pożyczki

Last updated 02/19/2020 - 19:51

Zmiana numeru rachunku poprzez przelew weryfikacyjny z Twojego konta

Pamiętaj, że wypłaty pożyczki możemy dokonać tylko na Twój aktualny rachunek bankowy.

Żeby zmienić numer rachunku bankowego na Twoim koncie, na stronie www.wonga.pl zaloguj się do sekcji „Moje konto” i przejdź do zakładki „Rachunek bankowy”. Następnie wybierz przycisk „Zmień numer rachunku bankowego do wypłat” i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Upewnij się, że podajesz swoje indywidualne konto bankowe, którego jesteś jedynym właścicielem. W kolejnym etapie będziemy sprawdzać zgodność danych osobowych posiadacza wskazanego rachunku bankowego z danymi wpisanymi na Twoim profilu w Wonga.

Jeśli po dokonaniu przelewu weryfikacyjnego w wysokości 10 groszy nie nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę www.wonga.pl, zaloguj się do sekcji „Moje konto”. Wybierz zakładkę „Rachunek bankowy” i ponowne zaznacz opcję „Zmień numer rachunku bankowego do wypłat”. Wówczas zweryfikujemy poprawność danych osobowych na nowym rachunku bankowym w oparciu o dokonany przelew. Zmiana numeru rachunku bankowego nastąpi automatycznie po potwierdzeniu zgodności.

Zobacz więcej o numerach rachunków bankowych do wypłat.

Zmiana numeru rachunku bankowego poprzez zwykły przelew w oddziale banku.

Jeśli nie posiadasz internetowego dostępu do swojego rachunku, wykonaj przelew w wysokości 10 groszy tytułem weryfikacji tożsamości jeszcze przed zawnioskowaniem o aktualizację.