Gdzie znajdę Ramową Umowę Pożyczki

Last updated 01/05/2021 - 11:41

Ramowa Umowa Pożyczki podpisywana jest tylko raz, podczas składania i akceptacji pierwszego wniosku o pożyczkę.

Na podstawie Ramowej Umowy Pożyczki, po złożeniu wniosku o pożyczkę i jego akceptacji, możesz wielokrotnie dokonywać kolejnych wypłat i spłat w okresie jej obowiązywania. Oznacza to, że nie ma konieczności podpisywania odrębnej umowy do każdej kolejnej wypłaty, a wnioskowanie o kolejną pożyczkę w Wonga jest dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.

Gdzie znajdę Umowę Ramową Pożyczki

Niezależnie, czy zdecydujesz się na podpisanie Ramowej Umowy Pożyczki online (przez pełnomocnika) lub tradycyjnie, jej kopię znajdziesz zawsze po zalogowaniu się do swojego konta w Wonga. Wystarczy, że po poprawnym zalogowaniu się do swojego konta wybierzesz zakładkę „Moje konto – Moje podsumowanie”.

Następnym krokiem będzie przejście do zakładki „Dane osobowe”. Kopia Twojej Ramowej Umowy Pożyczki, z Twoimi danymi, będzie widoczna w zakładce Dokumenty. Możesz ją pobrać w dowolnym momencie.

Nie możesz się zalogować do swojego profilu w Wonga? Odzyskaj hasło

Treść aktualnie obowiązującej umowy dostępna jest we wzorze Ramowej Umowy Pożyczki. Wystarczy, że wybierzesz opcję „Dokumenty” na dole strony i „Ramowa Umowa Pożyczki”.

Gdzie znajdę umowę aktualnej pożyczki

Pamiętaj, że Umowę Pożyczki podpisujesz tylko jeden raz – przy aplikacji o pierwszą pożyczkę, już po wydaniu pozytywnej decyzji.

Dla każdej kolejnej pożyczki ratalnej lub zobowiązania krótkoterminowego w Wonga, po wydaniu pozytywnej decyzji, wysyłamy jedynie potwierdzenie wypłaty na Twój adres poczty elektronicznej.

W potwierdzeniu wypłaty znajdziesz informacje dotyczące kwoty pożyczki, która została wypłacona na Twój rachunek bankowy, całkowitej kwoty do spłaty, harmonogram spłat oraz dane dotyczące numeru konta do dokonywania spłat Twojego zobowiązania.