Witaj w Programie Korzyści wonga.com!

Witaj w Programie Korzyści wonga.com!

Jak działa program?

Program Korzyści to dla naszych Klientów wyjątkowa okazja do zdobycia korzystniejszych warunków pożyczek krótkoterminowych. Jak je uzyskać?

Towarzystwa ubezpieczeniowe od lat nagradzają zniżkami na ubezpieczenie OC kierowców, którzy nie mają wypadków. Chcemy pójść w ich ślady. Dlatego premiujemy rozważnych i „bezwypadkowych” pożyczkobiorców. Chcemy nagradzać osoby, które pożyczają rozsądnie, spłacają w terminie pożyczki wzięte w wonga.com, mają dobrą historię kredytową oraz poszerzają swoją wiedzę w zakresie finansów.

Na platformie Kapitalni.org, którą stworzyliśmy w ramach Programu Korzyści, znajdują się interaktywne kursy z zakresu finansów osobistych oraz ścieżki edukacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zaliczanie kolejnych kursów lub ścieżek i terminowe spłacanie pożyczek krótkoterminowych umożliwia awans do wyższego segmentu w Programie Korzyści.

Ważne: Nagradzamy zaangażowanych!

Wykonując test osobowości finansowej, zyskasz dostęp do wiedzy dopasowanej do Twoich potrzeb, a także staniesz się częścią misji rodziny Kapitalnych, której celem jest brak kłopotów finansowych. Warto? Podejmij wyzwanie, zbieraj punkty i zyskaj dodatkowe korzyści takie jak: bony Sodexo o wartości 10 zł. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Co zyskuję, uczestnicząc w Programie Korzyści wonga.com?

Dzięki uczestnictwu w Programie Korzyści Klienci budują swoją pozytywną historię kredytową w wonga.com, w Biurze Informacji Kredytowej S.A i w biurach informacji gospodarczej. W efekcie mogą korzystać z tańszych pożyczek krótkoterminowych, a także z innych benefitów dostępnych w promocjach związanych z edukacją na platformie Kapitalni.org.

Jak skorzystać z Programu Korzyści wonga.com?

Aby przystąpić do Programu Korzyści wystarczy spłacić w terminie pożyczkę zaciągniętą w wonga.com i rozwiązać test powiązany z wybranym kursem na platformie Kapitalni.org lub ukończyć test osobowości finansowej i rekomendowaną ścieżkę edukacji.

Jakie zniżki mogę uzyskać, uczestnicząc w Programie Korzyści wonga.com?

W Programie Korzyści istnieją cztery segmenty z którymi wiążą się następujące zniżki:

Procentowa zniżka w zależności od długości pożyczki i segmentu w Programie Korzyści - pożyczka krótkoterminowa

15 dni 30 dni 45 dni 60 dni Zniżka dla pożyczki na 33 dni*
Start 15.08% 25.93% 28.69% 29.92% 0%
Plus 12.99% 19.16% 24.75% 26.60% 26%
Premium 10.65% 15.03% 21.87% 24.35% 38%
Max 9.11% 14.27% 19.24% 21.43% 45%

* Podane rabaty odnoszą się do wskazanego segmentu w stosunku do Wonga Start dla pożyczki krótkoterminowej. Warunkiem udzielenia pożyczki jest akceptacja wniosku.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1437,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 526,90 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 26,90 zł (w tym: prowizja 26,90 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 7 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 marca 2017 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki oraz czas, na jaki jest udzielana, ustalane są indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Po spłacie pierwszej pożyczki krótkoterminowej każdy Klient zostaje zakwalifikowany do jednego z czterech segmentów: Start, Plus, Premium lub Max.

Chcę zostać klientem wonga.com
Jestem już klientem wonga.com