Czym jest Program Korzyści wonga.com?

Program Korzyści to dla naszych Klientów znakomita okazja do zdobycia lepszych warunków pożyczek krótkoterminowych i specjalnych korzyści. Jak można je uzyskać? To proste. Wystarczy spłacać pożyczki na czas, budować pozytywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz w biurach informacji gospodarczej i brać udział w kursach lub specjalnie przygotowanych ścieżkach edukacji finansowej znajdujących się na platformie Kapitalni.org.

Zaliczanie kolejnych kursów lub ścieżek edukacyjnych i terminowe spłacanie pożyczek krótkoterminowych umożliwia awans do wyższego segmentu w Programie Korzyści. Pamiętaj: im wyższy segment, tym większe zniżki.

Podane obok zniżki odnoszą się do całkowitego kosztu pożyczki krótkoterminowej udzielonej na 33 dni w odniesieniu do segmentu Wonga Start.

Więcej

Max -45%
Premium -38%
Plus -26%
Start 0%

Kalkulator

Dla Pożyczki Krótkoterminowej

Wpisz kwotę pożyczki. Kalkulator policzy, ile możesz zaoszczędzić po awansie do wyższego segmentu w Programie Korzyści.

dni

Pozlom:
Oszczędzasz:
Do zwrotu:
Start
Plus
Premium
Max

Podane rabaty odnoszą się do wskazanego segmentu w stosunku do Wonga Start dla pożyczki krótkoterminowej. Warunkiem udzielenia pożyczki jest akceptacja wniosku.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1437,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 526,90 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 26,90 zł (w tym: prowizja 26,90 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 7 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 marca 2017 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki oraz czas, na jaki jest udzielana, ustalane są indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Kapitalni.org

Kapitalni.org to platforma edukacyjną będąca częścią Programu Korzyści wonga.com, której celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu finansów w łatwy i przyjazny sposób.

Na platformie znajdziesz:

  • kursy, które pomogą Ci zrozumieć finanse osobiste,
  • kalkulatory finansowe pomocne np. przy planowaniu budżetu domowego czy obliczaniu wartości poduszki finansowej,
  • porady ekspertów,
  • artykuły związane m.in. z tematyką oszczędzania, pożyczania lub bezpieczeństwa finansowego i cyfrowego.

Dzięki testowi osobowości finansowej dowiesz się, jakim typem osobowości jesteś i jak wpływa ona na Twoje finanse, a indywidualnie dopasowana ścieżka edukacji pomoże Ci raz na zawsze poradzić sobie z długiem, planowaniem finansowym, zarządzaniem budżetem domowym czy pomnażaniem majątku.

Poznaj Kapitalni.org


Chcę zostać klientem wonga.com
Jestem już klientem wonga.com