Ile trzeba czekać na przelew? Zasil swoje konto w 15 minut na wonga.com

Wydatki w dorosłym życiu nigdy się nie kończą. Ile byśmy nie zarabiali oraz jak bardzo starali, trudno to zmienić. W takich niespodziewanych momentach potrzebujemy najczęściej gotówki w szybkim czasie. Opłacenie mandatu, naprawa pralki czy super promocja na rodzinny wyjazd? Wszystkie te sytuacje wymagają natychmiastowej gotówki na naszym koncie. Niestety pożyczka od najbliższej rodziny lub przyjaciół nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Kredyty bankowe zabierają bardzo dużo czasu. Dobrym rozwiązaniem jest więc pożyczka na wonga.com, którą weźmiesz online bez wychodzenia z domu. I do tego z gwarancją przelewu gotówki w ciągu zaledwie kilkunastu minut. 

Gdy potrzebujesz nagłej gotówki, czyli… ile trzeba czekać na przelew?

Większość osób stara się planować budżet oraz gromadzić środki na nieprzewidziane wydatki. W miarę możliwości staramy się przewidzieć, co może wydarzyć się w przyszłości. Niektórzy mają w zwyczaju odkładać pieniądze na tak zwaną „czarną godzinę”.

Niestety – czasem nawet mimo wielkich starań nie udaje się dokładnie zaplanować wszystkich wydatków. Szczególnie jeśli mamy rodzinę, w której są dzieci. Remont pokoju, przygotowanie wyprawki szkolnej, kolejne buty czy opłacenie szkolnej wycieczki. Większość rodziców zna te problemy aż za dobrze.

Zdarza się też tak, że bolą nas niewykorzystane okazje. Oferta first minute, promocja AGD, czy wyprzedaż, w trakcie której możemy zakupić nową garderobę na sezon? Wtedy zastrzyk gotówki na naszym koncie również byłby mile widziany. Co robić w takich sytuacjach? Nie każdy ma osobę, od której jest w stanie pożyczyć większą sumę pieniędzy. Nawet jeśli już kogoś znajdziemy, to pozostaje kwestia: jak długo idzie przelew? Jeśli posiadamy zadłużenie w banku, to również możemy otrzymać odmowę kredytu.

Co zrobić w takiej sytuacji? Warto wtedy skorzystać z propozycji pożyczki na wonga.com.

Realizacja przelewu – dlaczego trwa tak długo?  

Jedną z barier, na które natrafiamy, korzystając z usług finansowych, są przelewy. A konkretnie: długi czas ich realizacji. Oczekiwanie na to, aż środki wpłyną na nasze konto może być bardzo uciążliwe, szczególnie gdy potrzebujemy ich natychmiast. Jak długo idzie przelew bankowy? W zależności od wybranej instytucji może to trwać czasem nawet 48 godzin. Dlatego Wonga, firma oferująca pożyczki w internecie, znalazła na to idealne rozwiązanie. Teraz możemy pożyczyć pieniądze i otrzymać środki nawet w ciągu 15 minut – wszystko dzięki szybkiemu przelewowi.

Kiedy dojdzie przelew? Czyli jak szybko otrzymać pieniądze na konto

Ile idzie przelew? W polskich warunkach są one najczęściej realizowane za pomocą elektronicznego systemu ELIXIR. System opiera się na tzw. sesjach przychodzących i wychodzących. W czasie sesji wychodzącej środki są pobierane, natomiast w sesji przychodzącej pieniądze wpływają na rachunek. Na pierwszy rzut oka system działa bez zarzutu, jednak to nie jest cała prawda. Największą bolączką Klientów jest to, że przelewy są możliwe jedynie w dni powszednie. Pieniądze przesłane np. w weekend trafią na konto dopiero w trakcie kolejnego dnia roboczego. Ponadto każdy bank ma własne godziny księgowania. W związku z tym jedna operacja trwa kilka godzin, a niekiedy musimy czekać na wpływ aż do następnego dnia.

W jakich godzinach wykonywane są sesje przelewów w systemie ELIXIR?

  • sesja poranna - 09:30 - 11:00,
  • sesja południowa - 13:30 - 15:00,
  • sesja popołudniowa - 16:00 - 17:30.

Kiedy dojdzie przelew wykonany w weekend?

W przypadku przelewów weekendowych oraz świąt ten czas dodatkowo się wydłuża. Wskazane wyżej rozkłady godzinowe dotyczą wyłącznie dni roboczych. W wolne dni przelewy przychodzące nie są księgowane. W takiej sytuacji przelewu przychodzącego możemy spodziewać się dopiero w terminie najbliższej sesji.

Pieniądze ekspresowo na koncie dzięki wonga.com 

Gdy potrzebujemy gotówki w ekspresowym tempie, warto sprawdzić ofertę wonga.com, która oferuje pożyczki online. To jedna z pierwszych firm na polskim rynku, która gwarantuje przelew w 15 minut! Jak to jest możliwe? Proces udzielania pożyczki online w wonga.com jest w pełni zautomatyzowany dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu oceny ryzyka kredytowego. To unikatowe rozwiązanie technologiczne wonga.com polega na tym, że cały proces przyznawania pożyczki online wykonywany jest przez specjalistyczny program. System wonga.com sam weryfikuje informacje, dokonuje analizy wniosku, wydaje opinię i dostarcza środki na konto. Zastosowanie tego systemu powoduje, że czas oczekiwania na przelew jest bardzo krótki. Cały proces jest przy tym niezwykle transparentny. Klient wie, ile pożycza i jaką kwotę musi spłacić.

Wonga wychodzi naprzeciw współczesnym konsumentom, którzy są przyzwyczajeni do szybkiej realizacji usług, na najwyższym poziomie. Serwis wonga.com działa non stop, a udzielanie pożyczek w 15 minut ograniczone jest tylko przerwami w pracy BIK

Pożyczka pozabankowa – szybko i wygodnie     

By uzyskać pożyczkę na wonga.com, nie trzeba przechodzić przez zbędne formalności. W celu rozpoczęcia wypełniania wniosku, wystarczy wejść na stronę i skorzystać z kalkulatora pożyczkowego. To narzędzie, które umożliwia precyzyjne dopasowanie parametrów finansowania do naszych potrzeb. Po określeniu wysokości pożyczki i okresu spłaty system przedstawi konkretną ofertę. Będzie ona zawierać wszystkie informacje o kosztach oraz sugerowanej wysokości spłaty. Po wszystkim wystarczy wybrać interesującą ofertę i uzupełnić wniosek o niezbędne dane.

Kwiecień, 2014