Zamiast czekać całą dobę na przelew, zasilasz konto w 15 minut

Zamiast czekać całą dobę na przelew, zasilasz konto w 15 minut

Jedną z barier, na które natrafiamy, korzystając z usług finansowych, są przelewy.

A konkretnie: długi czas ich realizacji. Oczekiwanie na to, aż środki wpłyną na nasze konto, może być bardzo uciążliwe, szczególnie gdy potrzebujemy ich natychmiast. Wonga.com, firma oferująca pożyczki w internecie, znalazła na to rozwiązanie.

Polacy są przyzwyczajeni do szelestu banknotów, jednak z roku na rok coraz chętniej korzystają z operacji bezgotówkowych. Podstawową usługą tego typu jest przelew.

W polskich warunkach przelewy są najczęściej realizowane za pomocą elektronicznego sytemu ELIXIR. System opiera się na tzw. sesjach przychodzących i wychodzących, podczas których banki przekazują sobie informacje. Mówiąc krótko, podczas sesji wychodzącej środki są pobierane, a w sesji przychodzącej pieniądze wpływają na rachunek. Na pierwszy rzut oka system działa bez zarzutu, jednak to nie jest cała prawda. Największą bolączką Klientów jest to, że system działa jedynie w dni powszednie, a ponadto każdy bank ma własne godziny księgowania. W związku z tym cała operacja trwa kilka godzin, a niekiedy musimy czekać na wpływ aż do następnego dnia.

Gdy potrzebujemy gotówki w ekspresowym tempie, warto sprawdzić ofertę wonga.com, która oferuje pożyczki online. To jedna z pierwszych firm na polskim rynku, która gwarantuje przelew w 15 minut! Jak to jest możliwe? Proces udzielania pożyczki online w wonga.com jest w pełni zautomatyzowany dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu oceny ryzyka kredytowego. To unikatowe rozwiązanie technologiczne wonga.com polega na tym, że cały proces przyznawania pożyczki online jest wykonywany przez specjalny program. System wonga.com sam weryfikuje informacje, dokonuje analizy wniosku, wydaje opinię i dostarcza środki na konto. Zastosowanie tego sytemu powoduje, że czas oczekiwania na przelew jest tak krótki. Cały proces jest przy tym niezwykle transparentny. Klient w wonga.com wie, ile pożycza i jaką kwotę musi spłacić.

Wonga.com wychodzi naprzeciw współczesnym konsumentom, którzy są przyzwyczajeni do szybkiej realizacji usług, na najwyższym poziomie. Serwis wonga.com działa non stop, a udzielanie pożyczek w 15 minut ograniczone jest tylko przerwami w pracy BIK, ewentualnie dniami roboczymi banków.

Kwiecień, 2014