Pożyczka w wonga.com opłaca się bardziej!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy samodzielnie gospodarować pieniędzmi, czy mamy już spore doświadczenie w zarządzaniu domowym budżetem, możemy napotkać na swojej drodze różnego rodzaju trudności. Niestety – nie wszystkie wydatki da się przewidzieć. Życie lubi płatać nam figle, które często drogo nas kosztują. Nieprzewidziane wydatki zdarzają się każdemu. Żeby uporać się z nimi bez stresu, warto mieć w zanadrzu oszczędności. Jednak to nie zawsze jest możliwe. W takiej sytuacji pomóc nam może pożyczka. Ale tylko pod warunkiem, że wejdziemy we współpracę z zaufaną, doświadczoną firmą. Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę? Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy? Podpowiadamy.

Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę? Porady

Dobra pożyczka to taka, która pozwala nam na zaspokojenie potrzeb i jednocześnie nie obciąża zbytnio domowego budżetu. Dlatego, zanim podpiszemy umowę z firmą pożyczkową, dokładnie przeanalizujmy wszystkie za i przeciw.

Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę, by spełniała wszystkie nasze oczekiwania? Poniżej znajdziesz kilka porad:

  1. Dobra firma pożyczkowa to taka, która działa na rynku od lat – doświadczenie przy obsłudze tysięcy klientów daje nam niemal gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.
  2. Pożyczajmy tylko ze sprawdzonych instytucji finansowych. Przed podpisaniem umowy sprawdźmy, czy konkretna firma znajduje się w rejestrze firm pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (rejestr na stronie KNF-u).
  3. Jeśli zastanawiamy się gdzie wziąć pożyczkę, najpierw ustalmy czego oczekujemy od instytucji finansowej. Istotne jest odpowiedzialne podejście do pieniędzy klientów. Wonga ocenia zdolność kredytową pożyczkobiorców, by mieć gwarancję pełnego bezpieczeństwa spłaty – to istotne dla obu stron.
  4. Dla wielu osób istotny jest też czas realizacji zlecenia. Wonga opiera swoje działanie na zautomatyzowanym systemie, dzięki któremu decyzję kredytową dostajemy bardzo szybko.

Gdzie wziąć pożyczkę i jak się do tego przygotować?

Zanim zgłosimy się do firmy pożyczkowej z wnioskiem o pożyczkę, zastanówmy się, jaka kwota będzie dla nas najlepsza. Obliczmy ją na podstawie swoich potrzeb, ale nie zapomnijmy też o możliwościach. W zależności od tego, czy musimy zdobyć środki na naprawę samochodu, nową lodówkę czy może wakacyjną przygodę w egzotycznym kraju, potrzebne będą nam inne kwoty.

Do pożyczania pieniędzy podchodźmy odpowiedzialnie i z rozsądkiem. Jeśli jesteśmy w kryzysie finansowym, nie bierzmy pożyczki na spłatę poprzedniej. To prosta droga do wpadnięcia w spiralę długów, z której trudno się potem wydostać. Nie przesadzajmy z wydatkami i nie wnioskujmy o zbyt wysokie kwoty. Mierzmy siły na zamiary. Może wakacyjny wyjazd warto przełożyć o kilka miesięcy, a teraz skupić się raczej na wyremontowaniu pokoju dziecięcego? Nauczmy się ustawiać priorytety, by nie pożyczać jednorazowo za dużo. 

Dłuższy okres spłaty gwarantuje niższą ratę, więc oddawanie większych kwot warto rozłożyć na dłuższy czas. Liczy się więc nie tylko to, gdzie weźmiemy pożyczkę gotówkową, ale również to jak długo będziemy ją spłacać i jaka kwota nas interesuje.

Wonga oferuje swoim klientom pożyczki ze spłatą od 30 dni aż do 48 miesięcy. Maksymalnie możemy pożyczyć 20 tys. złotych. Na stronie internetowej wonga.pl można skorzystać z wygodnego kalkulatora (w formie suwaków), który w kilka sekund pozwoli nam ustalić jaką ratę będziemy płacić przy konkretnych parametrach pożyczki.

(Ta oferta jest aktualna w momencie pisania artykułu, jednak warto podkreślić, że cały czas staramy się ją udoskonalić, dlatego może ulec zmianie. Zachęcamy Cię więc do sprawdzenia aktualnej oferty z na stronie głównej wonga.com)

Wonga – dlaczego warto wziąć pożyczkę?

Analizując wszystkie za i przeciw, dojdziemy w końcu do celu – złożenia wniosku o pożyczkę. Wybierzmy firmę godną zaufania, doświadczoną, uczciwą. Przykładem jest Wonga.

- Gwarancja bezpieczeństwa i rzetelności. Wonga sprawdza nie tylko dane osobowe klienta, ale również jego historię kredytową. To odpowiedzialne zachowanie, które pozwala uniknąć później problemów ze spłatą. Dba o to, żeby klient podejmował jedynie dobre dla niego decyzje finansowe.

- Pożyczka na wonga.com to brak ukrytych kosztów. Każdy klient przed podpisaniem umowy zna wszystkie opłaty, wysokość rat, wie, jaki rodzaj pożyczki bierze. Wonga wszystkie informacje przedstawia w przejrzysty sposób, by uniknąć wątpliwości i nieporozumień.

- Klient we wniosku sam wskazuje, na ile rat chce rozłożyć pożyczkę. Po analizie wniosku firma pożyczkowa może zasugerować inny okres spłaty, ale ostateczna decyzja, czy konkretna forma finansowania jest odpowiednia, zależy wyłącznie od klienta.

- Oczywiście istotna jest też wygoda. Wonga daje możliwość przeprowadzenia całego procesu pożyczkowego bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do Internetu, by zapoznać się ze wszystkimi informacjami, złożyć wniosek i otrzymać pieniądze.

Styczeń, 2017