Pożyczki pozabankowe na raty - prosto, łatwo i przejrzyście

Pożyczki pozabankowe na raty to rozwiązanie, które konkuruje z bankowymi kredytami ratalnymi. W jednym i drugim przypadku zobowiązanie spłaca się w miesięcznych ratach. W Wonga otrzymasz pożyczkę pozabankową na atrakcyjnych warunkach, a jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz online. Taki sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki jest przede wszystkim szybki i komfortowy.

Pożyczki pozabankowe na raty coraz bardziej konkurencyjne dla ofert bankowych

Obecnie pożyczki pozabankowe stały się niezwykle silną konkurencją dla oferty banków. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest rosnąca atrakcyjność finansowa produktów, proponowanych przez instytucje finansowe. Rozszerza się także katalog dostępnych pożyczek i stosowane przez firmy rozwiązania. Doskonałym przykładem takiej działalność może być Wonga, która jako pierwsza w Polsce firma pożyczkowa zaczęła korzystać z bazy rejestrów kredytowych. Pożyczki pozabankowe na raty to kolejny produkt, który stara się zaoferować konsumentom jak najkorzystniejsze warunki!

Pożyczki pozabankowe na raty online nie różnią się bardzo od kredytów bankowych. Jak sugeruje sama nazwa, charakteryzują się tym, że można wziąć je przez internet, bez wychodzenia z domu. Ponadto spłata ustalana jest w modelu ratalnym, w którym najczęściej jedna rata przypada na jeden miesiąc kalendarzowy.

Pożyczki pozabankowe na raty online adresowane do każdego

Pożyczki pozabankowe i ratalne stanowią nie lada konkurencję dla kredytów – także ze względu na sam proces ich przyznawania. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z uproszczonym procesem weryfikacji. Wszystko można załatwić za pomocą jednego formularza online. Jednocześnie wszystkie formalności są uproszczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu wniosek można złożyć w dowolnej chwili, a po akceptacji pozostaje tylko czekać, aż środki wpłyną na nasze konto.   

Ponadto szybka pożyczka pozabankowa na raty wzięta przez internet to doskonałe rozwiązanie na niezaplanowane wydatki. Wymiana urządzenia AGD/RTV? Zbita szyba w drzwiach? A może awaria silnika w samochodzie? Takie potrzeby wymagają sprawnego i szybkiego działania.

Kto może skorzystać z pożyczki pozabankowej online? Z rozwiązania może skorzystać każda osoba po 18 roku życia. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie wpisanie numeru dowodu osobistego, numeru konta, na które ma trafić przelew oraz numeru telefonu koniecznego przy weryfikacji.

Pożyczka na raty online na dowolny cel  

Pożyczka spłacana ratalnie może być przeznaczona praktycznie na dowolny cel. Rozłożenie spłaty zadłużenia na równe, comiesięczne raty pozwala także na odpowiednie ułożenie budżetu rodzinnego. Dzięki temu łatwiejsze staje się także sfinansowanie pilnych potrzeb, które wymagają większego kapitału. Wybierając pożyczkę na raty przez internet (jeśli skorzystamy z usług wiarygodnej firmy), od razu będziemy mogli przystąpić do realizacji planów! 

Szybkie i atrakcyjne finansowo pożyczki pozabankowe na raty w Wonga 

Pożyczki na raty od firmy pożyczkowej Wonga to produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Po wypełnieniu wniosku analizujemy kondycję finansową i w przypadku pozytywnej decyzji dopinamy formalności i przesyłamy pieniądze. Wysokość pożyczki zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej.

Listopad, 2016