Pożyczka pozabankowa na raty

Zaskoczyły Cię niespodziewane wydatki i nie wiesz skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Kusi Cię wyprzedaż ulubionej marki, chcesz skorzystać z oferty egzotycznej wycieczki w atrakcyjnej cenie lub marzysz o koncercie ulubionego wykonawcy? Co zrobić, gdy natrafiasz na okazje, które mogą się nie powtórzyć, ale kasa w Twoim portfelu się nie zgadza? Wystarczy, że skorzystasz z oferty pożyczki pozabankowej na raty.

Zdarza się, że spotykają nas w życiu sytuacje, które trudno przewidzieć – wtedy nawet najlepiej zaplanowany budżet może okazać się niewystarczający. Co możemy wtedy zrobić? Wystarczy skorzystać z oferty wonga.com i wziąć pożyczkę pozabankową na raty, co gwarantuje dodatkowy zastrzyk gotówki.

Kiedy warto skorzystać z oferty?

Życie potrafi zaskoczyć. Nieoczekiwany przyjazd gości, sezonowa wyprzedaż ubrań lub produktów RTV i AGD, oferta kursu językowego w bardzo korzystnej cenie – to tylko niektóre sytuacje, w których dodatkowy zastrzyk gotówki jest mile widziany. Czasami mamy również ochotę sprawić przyjemności najbliższym – przykładem może być kupno wymarzonego prezentu z okazji lub bez powodu ukochanej, dziecku czy rodzicom. Wiele osób zastanawia się wtedy, czy warto pożyczać dodatkowe pieniądze. Odpowiedź brzmi – warto! Wystarczy, że zachowany zostanie zdrowy rozsądek, a Klient wybierze ofertę, która najbardziej mu odpowiada. W wonga.com można skorzystać z pożyczki krótkoterminowej lub rozłożonej na raty. Jeśli bardziej atrakcyjna jest dla nas możliwość spłaty rozłożona w czasie szczególnie interesująca jest druga opcja.

Pożyczka pozabankowa na raty – jakie zasady?

Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z pożyczki pozabankowej na raty w wonga.com może liczyć nawet na 20 000 zł. Maksymalna liczba rat w tym przypadku to 60. Koszt pożyczki jest uzależniony od wysokości kwoty, a także liczby rat – możesz łatwo sprawdzić całkowitą kwotę zobowiązania poprzez wejście na stronę firmy i odpowiednie ustawienie suwaków. Pierwszy z nich określa wybraną kwotę, natomiast drugi – okres spłaty. Koszt pożyczki ratalnej znajduje się pod suwakami.

Pożyczka zostaje udzielona po wstępnej weryfikacji tożsamości potencjalnego Klienta i sprawdzeniu jego historii kredytowej w BIK i biurach informacji gospodarczej. Wonga.com gwarantuje tym samym rzetelną obsługę, opartą na wzajemnej uczciwości.

Przez Internet – dodatkowa zaleta

Pożyczki online to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki bez wychodzenia z domu. Jak to wygląda w wonga.com? Wystarczy, że potencjalny Klient zaznaczy rodzaj pożyczki, jaki go interesuje (pożyczka krótkoterminowa lub ratalna), za pomocą suwaków określi odpowiednią kwotę i okres spłaty, a następnie wypełni elektroniczny wniosek. Odpowiedź o pozytywnej weryfikacji oraz przyznaniu pożyczki pojawi się natychmiast, za wyjątkiem sytuacji, w której Klient składa wniosek podczas święta państwowego; wtedy odpowiedź otrzyma następnego dnia roboczego, maksymalnie do godziny 9.00.

Pożyczka pozabankowa online to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ aby otrzymać gotówkę, wystarczy złożyć elektroniczny wniosek i przejść pozytywnie proces weryfikacji. Co ważne, po zatwierdzeniu przez Klienta umowy, wonga.com wysyła szybki przelew, dzięki czemu pieniądze w krótkim czasie docierają na konto bankowe Klienta. To zdecydowanie kolejny argument przemawiający za tym, że w niektórych sytuacjach naprawdę warto skorzystać z pożyczki ratalnej!

Zalety pożyczki pozabankowej na raty

Nie wszyscy chcą i mogą czekać, aż bank przyzna im pożyczkę. W wonga.com cały proces przebiega szybko i rzetelnie, dzięki czemu Klient już wkrótce po złożeniu wniosku i pozytywnym przejściu procedury weryfikacyjnej może cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. W dodatku wonga.com daje możliwość skorzystania z pożyczki ratalnej także nowym Klientom, dzięki czemu okres spłaty może być wyraźnie dłuższy. Gwarantuje to Klientom komfort i umożliwia rozłożenie spłaty zobowiązania na preferowany okres czasu.

Pożyczki ratalne online pozwalają przede wszystkim zaoszczędzić czas, jaki trzeba byłoby poświęcić na uzyskanie kredytu czy pożyczki w bankach i instytucjach stacjonarnych. To ogromna wygoda zwłaszcza dla tych osób, które nie mają czasu na załatwianie dodatkowych formalności. Klient nie musi obawiać się także o bezpieczeństwo transakcji – wonga.com gwarantuje, że pieniądze bezpiecznie znajdą się na koncie Klienta, a jego dane będą chronione.

Przekonaj się, dlaczego warto wziąć pożyczkę na raty!

  • Egzotyczna wycieczka w atrakcyjnej cenie, koncert ulubionego wykonawcy czy prezent dla ukochanej osoby? Niezależnie od tego, czy chcesz sprawić przyjemność sobie czy bliskim, warto wiedzieć co zrobić, gdy potrzebne są dodatkowe pieniądze. Wystarczy zdecydować się na pożyczkę ratalną w wonga.com – to prostsze, niż mogłoby się wydawać.
  • W wonga.com pożyczka ratalna online jest przyznawana po pozytywnej weryfikacji tożsamości Klienta i ocenie jego historii kredytowej sprawdzanej w BIK i biurach informacji gospodarczej.
  • Wysokość pożyczki ratalnej w wonga.com to nawet 20 000 zł, których spłatę można rozłożyć maksymalnie na 60 rat.

Listopad, 2016