Korzyści pożyczek gotówkowych w Wonga.com

Jak znaleźć dobrą firmę pożyczkową? Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo świadczonych usług, politykę firmy i opłacalność oferty. Ważne są też różnego rodzaju benefity i korzyści. A w Wonga ich nie brakuje! Zobacz, jakie unikalne udogodnienia znajdziesz w naszych produktach i usługach. 

Pomoc, wygoda i opłacalność - pożyczki Wonga

Nie ma znaczenia, czy szukasz szybkiej pożyczki gotówkowej na niewielką kwotę, np. 1000 złotych, czy potrzebujesz większego wsparcia. W każdym przypadku należy dokładnie sprawdzić ofertę firm pożyczkowych i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Wonga to firma z wieloletnią tradycją, dlatego doskonale wiemy, że świadcząc usługi pożyczkowe trzeba maksymalnie zadbać o  jakość i dobrą relację z klientem. Z tego powodu stawiamy przede wszystkim na:

 1. maksymalną wygodę - intuicyjny sposób wnioskowania o pożyczkę i decyzja nawet w 5 min,
 2. maksymalną pomoc - nasi konsultanci czekają pod telefonem i przed komputerem, aby pomóc Ci na każdym etapie,
 3. maksymalną opłacalność - staramy się konstruować nasze oferty tak, aby wyróżniały się na tle konkurencji pod względem opłacalności. 

W Wonga doceniamy walory edukacji 

Cały czas uczymy się od naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przekazywać im coraz lepiej dopasowane do konkretnych potrzeb produkty finansowe. Doceniamy wartości związane z odpowiedzialnością kredytową, dlatego tworzymy unikalne systemy benefitów oparte na edukacji. Udostępniamy wysokiej jakości materiały edukacyjne, których poznanie jest nie tylko wartością samą w sobie, ale także umożliwi Ci zaoszczędzenie na wybranych produktach finansowych.

Unikalne udogodnienia w ofercie Wonga

Nie wiesz, czy warto wziąć pożyczkę w Wonga? Szukasz najlepszej oferty? A może zastanawiasz się, czy nie będziesz mieć problemów ze spłatą zadłużenia? Do skorzystania z naszych usług przekonać Cię może nasze innowacyjne podejście. Poznaj zatem nasze udogodnienia:

 • bezkosztowa miesięczna przerwa w spłacie pożyczki - zdarzają się różne sytuacje i każdy potrzebuje czasem przerwy!
 • 7-dniowe odroczenie spłaty - chcesz spłacić pożyczkę w minimalnie późniejszym terminie? Nie ma problemu - w Wonga jest taka możliwość!

Skorzystaj z benefitów w Wonga, stawiając na ofertę pożyczki gotówkowej przez internet. Wybierz bezpieczeństwo w każdym momencie - zarówno w trakcie wypełniania wniosku, jak i wtedy, gdy zbliża się termin płatności! Pamiętaj, że jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji, więc w razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować (regulamin: wonga.pl/regulamin-benefitow).

Bezpieczeństwo i najwyższe standardy

Wonga jako pierwsza instytucja pożyczkowa w Polsce zaczęła współpracować z Biurem Informacji Kredytowej. Dzięki temu nasze procesy weryfikacji zdolności kredytowej są znacznie szybsze i bardzo profesjonalne. Używamy dedykowanych narzędzi i rozwiązań, które pomagają nam ocenić zdolności na podstawie czynników o rzeczywistym znaczeniu.

Nie jesteśmy firmą udzielającą typowych chwilówek - świadczymy najwyższej jakości usługi pożyczkowe. Wybierając Wonga masz pewność co do najlepszych zabezpieczeń. Korzystamy z systemów zabezpieczeniowych popularnie wykorzystywanych między innymi przez banki.

Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz porady lub nie wiesz, jaki rodzaj pożyczki wybrać. Nasi specjaliści pomogą i wyjaśnią wszystko telefonicznie lub online, np. mailowo lub poprzez chat, znajdujący się na naszej stronie internetowej wonga.com.

Szybka decyzja, szybka gotówka    

Wiemy, że czas to pieniądz. Są sytuacje, w których szybka gotówka musi być naprawdę szybka. Skorzystaj z naszej oferty, aby cieszyć się wszystkimi jej zaletami. W Wonga otrzymujesz:

 • dedykowane bezpłatne benefity (7-dniowe odroczenie spłaty; bezkosztowa przerwa w spłacie), 
 • indywidualną analizę sytuacji finansowej,
 • ofertę dopasowaną do potrzeb,
 • wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe pożyczek,
 • światowe standardy obsługi finansowej i komunikacyjnej,
 • 100% bezpieczeństwo.

(Ta oferta jest aktualna w momencie pisania artykułu, jednak warto podkreślić, że cały czas staramy się ją udoskonalić, dlatego może ona ulec zmianie. Zachęcamy Cię do sprawdzenia aktualnej oferty na stronie głównej wonga.com).

Lipiec 2021