Przejdź do treści

Prezent na kawalerski – lepiej wybrać podarunek śmieszny czy praktyczny?

Udostępnij:

Wieczór kawalerski jest to ostatnia noc, kiedy przyszły pan młody, może wyszaleć się w gronie najbliższych kolegów i wykorzystać ostatnie chwile „wolności”. Oprócz dobrej zabawy ważne są również prezenty, jakie otrzyma. Jak dobrze zaplanować i zorganizować wieczór kawalerski?

Za organizację wieczoru kawalerskiego odpowiedzialny jest świadek pana młodego.

Prezent na kawalerski

Oprócz imprezy bardzo ważne są prezenty dla pana młodego. Mogą być to podarunki, dzięki którym doświadczy on nowych wrażeń oraz śmieszne lub praktyczne upominki. Wszystko zależy od budżetu, jaki udało się zebrać.

Jazda sportowym samochodem na torze

Jeżeli chcemy, by pan młody przeżył coś niezwykłego, można wykupić mu jazdę szybkim samochodem. Sportowe auto to marzenie wielu mężczyzn. Nie każdy może sobie na nie pozwolić, ale przejażdżka wymarzonym modelem samochodu to z pewnością udany prezent na kawalerski.

Jeżeli pan młody lubi samochody terenowe, można zafundować mu jazdę off-road. Bezdroża, trudne warunki czy przeprawy przez różnego rodzaju przeszkody zapewnią. Jeżeli pan młody lubi sporty ekstremalne, z pewnością spodoba mu się skok ze spadochronem czy lot motoparalotnią z instruktorem.

Panu młodemu można podarować także prezent praktyczny, który będzie mógł wykorzystać w przyszłości. Oto kilka propozycji:

Kryształowa karafka z whisky

Dla mężczyzny, który lubi majsterkowanie można wybrać multinarzędzie z grawerem. Jest to praktyczny, funkcjonalny, ale także oryginalny przyrząd. Zawiera w sobie wiele narzędzi, np. śrubokręt, nóż, szczypce czy otwieracz do butelek. Można używać go w domu, ale również na wyjazdach.

Jeżeli multinarzędzie jest wykonane z dobrej jakości materiałów, posłuży na dłużej. Dodatkowo można wygrawerować na nim datę wieczoru kawalerskiego, imię obdarowanej osoby lub motto.

Jeżeli przyszły pan młody jest miłośnikiem whisky, dobrym pomysłem na prezent okaże się personalizowana karafka z nieoznakowanymi szklankami. Komplet przyda się podczas spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Z kolei dla miłośnika piwa idealnym rozwiązaniem będzie cooler z otwieraczem do butelek.

Śmieszne prezenty na wieczór kawalerski

Jeśli pan młody zna się na żartach i ma poczucie humoru możemy postawić na śmieszny prezent, np. Mankini Borata, czyli zabawny, ale również odważny strój kąpielowy dla mężczyzn. Nie musi prezentować się w nim na plaży, lecz na przykład w sypialni przed swoją małżonką.

Równie dobrymi prezentami w tym klimacie mogą okazać się gadżety z sex-shopu, koszulki z zabawnymi napisami czy gry, jak np. imprezowa ruletka, która rozkręci każdą wieczorną zabawę.

Grupa chłopaków świętuje podczas wieczoru kawalerskiego

Wieczór kawalerski to ostatni wieczór „wolności” przyszłego pana młodego. Powinien spełniać jego oczekiwania i zapewnić mu taką rozrywkę, którą będzie pamiętał na długi czas. Świadek musi wykazać się kreatywnością i smykałką do planowania imprez.

Oprócz doskonałej zabawy, warto zadbać o prezenty dla honorowego gościa, które będą przywodziły na myśl ostatnią szaloną noc. Jednak wieczór kawalerski to nie jedyna okazja na robienie prezentów. Sprawdź, jakie prezenty ucieszą twojego partnera w walentynki.

Udostępnij:

Typ niezwykle towarzyski. Wszystkim, co go cieszy, najchętniej dzieli się z przyjaciółmi.

Poszukiwacz zdrowej równowagi między życiem i pracą. Wielbiciel spontanicznych wypadów za miasto. Cieszą go gadżety, ale tylko wtedy, kiedy są przydatne. Posiadacz kultowego scyzoryka.