Przejdź do treści

Strona domowa

Homepage content

Polecane

 

 • Jak działają domowe przedszkola?

  Obecnie, dostęp do edukacji przedszkolnej w Polsce jest dość ograniczony, istnieje duży problem
  z liczbą miejsc w przedszkolach publicznych. Dobrym rozwiązaniem w tej trudnej sytuacji jest otwieranie domowych przedszkoli, które nie dość, że odciążą już wyraźnie nadwyrężony system edukacji, to dodatkowo mogą być świetnym pomysłem na biznes!

 • Ile kosztuje wyprawka dla przedszkolaka?

  Choć z końcem wakacji popularny staje się temat wyprawki dla pierwszoklasisty, także przedszkolaki muszą przygotować się do nowego środowiska, w którym będą spędzały dużą część swojego dnia. Rodzice muszą wiedzieć co taka wyprawka powinna zawierać i jaki będzie jej koszt. Ile więc kosztuje wyprawka dla przedszkolaka? 

 • Ile kosztują szkła kontaktowe?

  Szkła kontaktowe, zwane także soczewkami, to coraz popularniejszy zamiennik okularów. Służą zarówno do korekcji wad wzroku, jak i celów estetycznych, nasycając lub zmieniając kolor oczu. Obecnie na rynku dostępne są szkła kontaktowe jedno- i wielokrotnego użytku. Zobacz, jakie soczewki możesz wybrać i jak je nosić.

  Rodzaje soczewek kontaktowych

  Soczewki kontaktowe podzielić można ze…

 • Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki?

  Turbosprężarka to połączenie turbiny i sprężarki. Turbina napędzana jest spalinami i napędza sprężarkę, która wtłacza dodatkową dawkę powietrza do silnika. Działa w trudnych warunkach, ponieważ wirnik turbosprężarki może obracać się nawet 200 tys. razy na minutę, a temperatura dochodzi do 400 stopni Celsjusza.

  Wszystko po to, by z jednej strony poprawić osiągi silnika, a z drugiej strony –…

 • Ile kosztuje wymiana sprzęgła?

  Sprzęgło jest podzespołem, który odpowiada za ruszanie samochodem z miejsca oraz ułatwianie zmiany biegów w skrzyniach ręcznych. Wytrzymuje zwykle 100-200 tysięcy kilometrów jazdy, ale po tym czasie zużywa się i trzeba je wymienić.

 • Czy możliwe jest dorobienie klucza do samochodu?

  Dorabianie klucza do zamka to procedura prosta, szybka i tania. W punktach oferujących takie usługi zrobimy to w ciągu paru minut i za 20 – 50 zł. Zdziwią się jednak ci, którzy w podobny sposób wyobrażają sobie dorabianie kluczyków do samochodu. Tu sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana i kosztowna

  Kluczyki samochodowe – budowa i uszkodzenia

  Kluczyki samochodowe mogą być różnie…

Ostatnie artykuły