Pożyczka w wonga.com opłaca się bardziej!

Pożyczka w wonga.com opłaca się bardziej!

Niespodziewane wydatki mogą zmusić do poszukiwania dodatkowych źródeł pieniędzy. Jednym z nich są szybkie pożyczki. Pojawia się jednak istotne pytanie – z oferty której firmy powinniśmy skorzystać? Obecnie na rynku istnieje wiele instytucji, które proponują gotówkę wyłącznie po okazaniu dowodu, zapewniając, że wszelkie formalności są zbędne. Zdarza się też, że faktyczny koszt pożyczki jest podany małym drukiem, gdzieś na dole umowy. Aby pożyczać odpowiedzialnie, przed podjęciem decyzji, warto zapoznać się z tym, co dana firma może zaproponować Klientowi.

Są sytuacje, w których pożyczka krótkoterminowa lub ratalna okazuje się najlepszym wyjściem z sytuacji. Szczególnie pomocna okazuje się w momencie, gdy na horyzoncie pojawią się niespodziewane wydatki, na które nie byliśmy przygotowani. Co zrobić, kiedy dodatkowy zastrzyk gotówki jest konieczny, jednak niemożliwe jest pożyczenie pieniędzy od rodziny czy przyjaciół? Szybką gotówkę można uzyskać w ramach pożyczki pozabankowej. Na rynku funkcjonuje wiele instytucji proponujących usługi z tego zakresu. Warto jednak wybrać firmę bezpieczną oraz udzielającą pożyczek odpowiedzialnie. Jedną z nich jest wonga.com. Dlaczego skorzystanie z tej oferty opłaca się bardziej?

Gwarancja bezpieczeństwa i rzetelności

To, co odróżnia wonga.com od firm udzielających pożyczek za okazaniem dowodu osobistego to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i rzetelności. W niektórych instytucjach wystarczy, że Klient wyjmie z portfela dowód osobisty, a otrzymuje pożyczkę od ręki, najczęściej bez żadnej dodatkowej weryfikacji. W wonga.com jest inaczej – po wypełnieniu wniosku sprawdzane są nie tylko dane osobowe Klienta, ale także jego historia kredytowa. Dzięki temu firma wykazuje się odpowiedzialnością, a to z kolei buduje wzajemne zaufanie.

Żadnych ukrytych kosztów

Tak – w wonga.com nie ma żadnych ukrytych kosztów. Klient po zapoznaniu się z ofertą doskonale wie, jaki jest koszt pożyczki, ponieważ informacje dostępne na stronie internetowej firmy są zaprezentowane w przejrzysty sposób. Wystarczy na stronie głównej wonga.com za pomocą suwaków wybrać interesującą nas kwotę oraz czas pożyczki a na dole pod suwakami pojawi się informacja o całkowitej kwocie do spłaty.

Dzięki temu prostemu i przejrzystemu rozwiązaniu Klient może zdecydować, która opcja będzie dla niego najkorzystniejsza i czy bardziej atrakcyjne jest rozłożenie płatności na kilka rat, czy też spłata jednorazowa w postaci pożyczki krótkoterminowej.

Możliwość wyboru

Większość chwilówek „na dowód”, opiera się na tych samych zasadach; pieniądze trafiają do Klienta na określony okres czasu, a po jego upływie Klient musi spłacić pożyczkę wraz z prowizją i odsetkami. Zdarza się, że zaciągnięcie pożyczki na dowód wiąże się także z innymi, dodatkowymi opłatami, szczególnie, jeśli Klient zdecyduje się na pożyczenie większej gotówki.

Wonga.com kieruje się natomiast jasnymi zasadami oraz pozwala Klientom wybrać, jaki rodzaj pożyczki odpowiada im bardziej. Do wyboru są dwa produkty – pożyczka krótkoterminowa lub ratalna. Pożyczkę krótkoterminową można wziąć na okres aż do 60 dni, a maksymalna kwota, jaką można pożyczyć za pierwszym razem to 1500 zł; koszt pierwszej pożyczki, niezależnie od jej wysokości, wynosi jedynie 10 zł. Dla rzetelnych Klientów wonga.com przygotowała specjalny Program Korzyści, który jest okazją do zdobycia lepszych warunków pożyczek w przyszłości.

Druga opcja to pożyczka ratalna, szczególnie dogodna dla osób, które chcą spłacić zobowiązanie w późniejszym terminie. Klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z usług wonga.com mogą otrzymać do 20 000 zł rozłożone na maksymalnie 60 rat. Większość instytucji oferujących chwilówki „na dowód”, nie ma w swojej ofercie tak długiego okresu spłaty.

Przez Internet, ale prosto i przejrzyście

Obecnie wiele firm oferuje pożyczki online. Strony niektórych instytucji odstraszają jednak nieczytelnym układem i niejasną komunikacją. Inaczej jest w przypadku wonga.com. Osoby, które rozważają skorzystanie z usług firmy już po wejściu na stronę wiedzą, na jakiej zasadzie mogą dostać pożyczkę i ile będzie ich to kosztować. Przejrzyste komunikaty ułatwiają korzystanie z serwisu tym, którzy chcą jak najszybciej dowiedzieć się więcej. Dodatkową zaletą jest czytelny, prosty do wypełnienia wniosek.

Wonga.com – tutaj pożyczki opłacają się bardziej!

  • Wonga.com weryfikuje swoich Klientów pod kątem prawdziwości podanych danych osobowych oraz sprawdza ich historię kredytową za pośrednictwem BIK i biur informacji gospodarczych. Dzięki temu firma jest postrzegana przez Klientów jako godna zaufania i prowadząca odpowiedzialną politykę finansową
  • Niektóre instytucje udzielające pożyczek pozabankowych mają ukryte koszty – Klient często dowiaduje się o nich już po zawarciu umowy lub wręcz przy spłacie zobowiązania. Powodem jest najczęściej nieczytelna i źle skonstruowana umowa. W wonga.com wszystko przebiega w przejrzysty i otwarty sposób
  • Wonga.com daje swoim Klientom możliwość wyboru – sam zdecyduj, czy wolisz spłacić zobowiązanie szybciej (pożyczka krótkoterminowa) czy też bardziej odpowiada Ci system ratalny

Styczeń, 2017