Pożyczka ratalna online w wonga.com!

Pożyczka ratalna online w wonga.com!

Wielu osobom pożyczki kojarzą się z masą formalności i długim oczekiwaniem na decyzję. Okazuje się, że wcale nie musi tak być – wonga.com oferuje pożyczki, gdzie cały proces przebiega online. Wystarczy, że potencjalny Klient pomyślnie przejdzie weryfikację, a pieniądze może mieć na koncie tego samego dnia. Zobacz, jakie to proste!

Szybkie pożyczki online to bardzo wygodna forma pożyczania pieniędzy. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu, by móc cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. Do tej pory nowi Klienci wonga.com mogli korzystać jedynie z oferty pożyczki krótkoterminowej, jednak od niedawna możliwa jest również pożyczka ratalna.

Pożyczka pozabankowa na raty

Do tej pory system ratalny obowiązywał głównie w bankach. Teraz pojawiła się rozsądna alternatywa, która będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących sobie czas i wygodę. Ratalne pożyczki pozabankowe, które udostępnia wonga.com, to możliwość otrzymania szybkiego zastrzyku gotówki na uczciwych i przejrzystych warunkach. Sam zdecyduj, jaką kwotę chcesz pożyczyć i na jaki czas. Klient ma możliwość uzyskania do 20 000 zł na okres do 60 miesięcy.

Jaki koszt?

Koszt uzyskania pożyczki ratalnej zależy od wybranej kwoty, a także od czasu spłaty. Koszt można sprawdzić przy pomocy suwaków, które znajdują się na głównej stronie wonga.com. Wystarczy określić wysokość pożyczki oraz liczbę rat a pod suwakami automatycznie pojawi się całkowity koszt zobowiązania. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ Klient od razu wie, ile zapłaci za pożyczkę. Przejrzystość kosztów pozwala tym samym na odpowiedzialne zaplanowanie spłaty zobowiązania.

Co zrobić, żeby otrzymać pożyczkę ratalną w wonga.com?

Proces przyznawania pożyczki przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy, że Klient wybierze opcję pożyczki ratalnej a następnie przejdzie do wypełniania elektronicznego wniosku. Po wypełnieniu wniosku i pozytywnej weryfikacji tożsamości, a także sprawdzeniu historii kredytowej Klienta w BIK i biurach informacji gospodarczych, Klient otrzymuje decyzję o przyznaniu bądź nie pożyczki. W sytuacji pozytywnego przebiegu procesu zawierana jest umowa (w formie elektronicznej lub papierowej). Pieniądze przyznane w ramach pożyczki zostają wysłane szybkim przelewem, dzięki czemu gotówka może znaleźć się na Twoim koncie nawet w 15 minut. Warto oczywiście pamiętać, że zależy to także od godzin pracy w Twoim w banku.

Bezpieczeństwo i rzetelność prowadzonych działań

Weryfikacja podanych danych osobowych ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa Klienta, na wypadek gdyby ktoś inny chciał wziąć pożyczkę, posługując się cudzymi danymi. Z kolei sprawdzanie historii kredytowej Klienta świadczy o odpowiedzialnym podejściu firmy do każdej zawieranej transakcji. Dzięki tego rodzaju działaniom wonga.com wzbudza zaufanie, a osoby, które skorzystały z usług firmy, bardzo często robią to ponownie, ponieważ wiedzą już, że wzięcie pożyczki nie musi wiązać się ze żmudnymi i długotrwałymi formalnościami.

Prosto i przejrzyście

Niektóre osoby obawiają się korzystania z pożyczek pozabankowych. Dlaczego? Swój strach argumentują brakiem przejrzystości oferty lub złą komunikacją na linii Klient – firma. W wonga.com jest inaczej – wszystkie niezbędne informacje są przedstawione w sposób prosty i zrozumiały dla każdego Klienta. W ofercie firmy podany jest całkowity koszt pożyczki, dzięki czemu już na początku Klient otrzymuje wszystkie niezbędne informacje.

W całości online

Cały proces – zarówno składania wniosku jak i przyznawania pożyczki – odbywa się online. To duże ułatwienie dla osób, które żyją w biegu i nie mają czasu na odwiedzanie stacjonarnych instytucji. Wystarczy posiadać urządzenie z dostępem do Internetu, by załatwić wszelkie formalności; samo wypełnianie wniosku trwa na ogół tylko kilka minut. To także idealne rozwiązanie w momencie, gdy dodatkowa gotówka jest potrzebna jak najszybciej, na przykład podczas służbowego wyjazdu lub wycieczki z rodziną. Dzięki temu wiele osób może zaoszczędzić niepotrzebnego stresu sobie i bliskim – pożyczka ratalna bądź krótkoterminowa to świetny wybór, jeśli okaże się, że pojawiły się nieoczekiwane wydatki, a konto w banku świeci pustkami.

Kilka prostych kroków do otrzymania pożyczki w wonga.com

  • Na samym początku zastanów się nad kwotą pożyczki i okresem spłaty. Następnie zaznacz obie wartości za pomocą suwaków i przejdź do wypełniania wniosku
  • Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji)
  • Postępuj zgodnie z instrukcją i wypełnij wymagane pola. Wonga.com poprosi Cię o podanie niektórych danych osobowych w celu potwierdzenia tożsamości
  • Po weryfikacji tożsamości i sprawdzeniu historii kredytowej w razie pozytywnej decyzji zostanie zawarta umowa, a pieniądze zostaną przelane na Twoje konto. Tak – to już wszystko!

Styczeń, 2016