Pożyczka przez Internet - dlaczego warto?

Pożyczka przez Internet - dlaczego warto?

Długie kolejki i jeszcze dłuższe oczekiwanie na zakończenie procesu weryfikacyjnego – tego chce uniknąć każdy Klient, który stara się o przyznanie pożyczki. Na szczęście jest to możliwe; wystarczy skorzystać z oferty wonga.com, a wszystkie formalności zostaną dopełnione za pośrednictwem Internetu.

Jeszcze niedawno otrzymanie pożyczki przez Internet nie było możliwe a wszystkie osoby, które starały się o dodatkowe środki pieniężne, musiały udać się do banku lub placówek innych instytucji finansowych. Obecnie firmy takie jak wonga.com wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i umożliwiają zaciągnięcie pożyczki w sposób elektroniczny.

Pożyczka internetowa – dlaczego warto?

Można wymienić przynajmniej kilka zalet pożyczki przez Internet. Pierwsza z nich wydaje się najbardziej oczywista – to dla Klienta niebywała oszczędność czasu. Wbrew pozorom, chodzi nie tylko o długie kolejki w placówce danej instytucji finansowej, ale także o czas dojazdu czy konieczność zaplanowania przynajmniej kilku godzin na dopełnienie formalności, co w rezultacie rozbija plan całego dnia. Plusów jest jednak więcej – pożyczka przez Internet umożliwia także zaoszczędzenie...pieniędzy. Mowa wprawdzie o symbolicznych kwotach, jednak środki przeznaczone na dojazd do placówki instytucji (niezależnie, czy chodzi o dojazd komunikacją miejską czy własnym środkiem transportu) można przeznaczyć na inne, drobne wydatki.

Warto pamiętać, że procedura przyznania pożyczki w banku czy w danej instytucji nie zawsze może zakończyć się podczas pierwszej wizyty Klienta, co oznacza, że będzie on musiał poświęcić kolejne godziny na dopełnienie formalności. To z kolei pociąga za sobą konieczność odwołania kolejnych zaplanowanych zajęć lub wcześniejsze wyjście z pracy, co nie zawsze musi spodobać się przełożonym...

Pożyczka online – to nigdy nie było prostsze

Pamiętając o zaletach pożyczki przez Internet oraz licznych utrudnieniach, które pociągają za sobą pożyczki udzielane w sposób tradycyjny, czyli w siedzibie danej instytucji finansowej, większość osób rozważających zaciągnięcie zobowiązania zdecyduje się na skorzystanie z tej możliwości za pośrednictwem sieci. Jedną z firm, która oferuje swoim Klientom takie rozwiązanie jest wonga.com – prosta i intuicyjna budowa serwisu sprawia, że każda zainteresowana osoba znajdzie na jej stronie internetowej wszystkie niezbędne informacje umożliwiające skorzystanie z pożyczki. Sama procedura składania wniosku również nie powinna nastręczyć jakichkolwiek trudności – wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronie.

Pożyczka przez Internet: możliwe warianty

Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z pożyczki w wonga.com ma do wyboru dwa rozwiązania – pożyczkę krótkoterminową (z okresem spłaty wynoszącym maksymalnie 60 dni) lub pożyczkę ratalną – w tym wypadku zobowiązanie może zostać rozłożone nawet na 60 rat.

Pożyczka krótkoterminowa to korzystniejsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkiej kwoty na sfinansowanie niespodziewanych wydatków – może to być wycieczka szkolna, kurs edukacyjny czy spontaniczny remont. Nowy Klient może uzyskać w tym przypadku do 1500 zł a całkowity koszt pierwszej pożyczki to jedynie 10 zł.

Pożyczka ratalna jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują nieco większego zastrzyku gotówki, a spłatę pożyczki wolą rozłożyć na kilka lub nawet kilkadziesiąt mniejszych rat. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać w jej ramach to 20 000 zł; ostateczny koszt jest zależny od zadeklarowanej przez Klienta sumy i ilości rat. Warto pamiętać, że w ramach pożyczek pozabankowych jest to bardzo korzystna oferta – jeszcze niedawno firmy oferowały na ogół pożyczkę jedynie na krótki okres, obawiając się o jej spłatę. Wonga.com stara się zapewnić swoim Klientom komfort, który uzyskują wraz z wydłużeniem czasu spłaty.

Pożyczka internetowa w wonga.com – sprawdź, jak to zrobić

Cała procedura jest niezwykle prosta. Wystarczy wejść na stronę www.wonga.com, wybrać wariant oferty, a następnie sprawdzić całkowity koszt pożyczki za pomocą suwaków. Następnym krokiem jest wypełnienie elektronicznego formularza, w którym należy zawrzeć niezbędne dane osobowe. Potem następuje sprawdzenie informacji podanych przez Klienta oraz weryfikacja wiadomości dostępnych na jego temat w rejestrach BIK i biurach informacji gospodarczej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Klientowi zostaje przedstawiona umowa, a po akceptacji jej warunków pieniądze zostają wysłane przelewem na jego konto bankowe. Cała procedura trwa zazwyczaj nie dłużej niż kilkadziesiąt minut, dzięki czemu Klient może cieszyć się uzyskanymi środkami jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka przez Internet – dlaczego warto ją wziąć?

  • Nierzadko osoby zainteresowane pożyczką odwlekały decyzję o zaciągnięciu zobowiązania ze względu na długie i żmudne formalności. Niewielu Klientów jest w stanie poświęcić przynajmniej kilka godzin (i to w optymistycznym wariancie!) na wszystkie niezbędne procedury związane z wzięciem pożyczki. Wizyty w placówkach bankowych czy siedzibach instytucji finansowych do dzisiaj kojarzą się głównie z kolejkami.
  • Pożyczka przez Internet eliminuje wszelkie niedogodności, jakie wynikają z tradycyjnego sposobu zaciągania zobowiązania – przede wszystkim pozwala zaoszczędzić cenny czas. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z pożyczki internetowej może dopełnić wszystkich formalności nie ruszając się z domowego fotela.
  • Wonga.com oferuje swym Klientom dwa warianty pożyczek internetowych – pożyczkę krótkoterminową (maksymalnie 1500 zł dla nowych Klientów na okres nawet 60 dni) lub pożyczkę ratalną (do 20 000 zł rozłożonych nawet na 60 rat. W przypadku pierwszej pożyczki krótkoterminowej całkowity koszt usługi wynosi jedynie 10 zł.
  • Osoba, która chce otrzymać pożyczkę w wonga.com, powinna wejść na stronę główną serwisu, wybrać interesujący ją wariant, a następnie wypełnić elektroniczny formularz. Po weryfikacji podanych danych, pozytywnym rozpatrzeniu wniosku oraz akceptacji warunków umowy, Klient otrzymuje pieniądze na wskazane przez siebie konto bankowe.

Styczeń, 2017