Pożyczka na święta

Pożyczka na święta

Święta to bardzo ważny okres w roku dla każdej rodziny; przeżywane wspólnie, mogą dać mnóstwo radości i wzmocnić relacje między domownikami. Nie da się jednak ukryć, że zorganizowanie świąt dla całej rodziny może okazać się nie tylko czasochłonne, ale także wymaga pewnych nakładów finansowych. Skąd jednak zdobyć dodatkowe środki?

Świąteczne potrawy, okolicznościowe dekoracje i prezenty dla najbliższych – to wszystko, niestety, sporo kosztuje. Należy jednak pamiętać, że święta trwają jedynie przez kilka dni w roku i to właśnie wtedy jest niepowtarzalna okazja, by spędzić więcej czasu z rodziną – zarówno bliższą, jak i z dalszymi krewnymi. Co jednak zrobić w przypadku, gdy brakuje odpowiednich środków finansowych, a na płatne nadgodziny i dodatkowe zlecenia nie ma najmniejszej szansy? Warto wtedy skorzystać z oferty wonga.com.

Bezcenne chwile z rodziną

Święta to czas, który można w całości poświęcić rodzinie. Codzienne troski czy obowiązki służbowe tracą na znaczeniu, dzięki czemu wszyscy domownicy są bardziej skłonni do wspólnego spędzania czasu. To świetny moment, by nadrobić niektóre zaległości i okazać najbliższym jak najwięcej uwagi.

Dobrą atmosferę pomogą stworzyć także świąteczne potrawy, wymarzone prezenty dla bliskich czy wszelkie dekoracje, którymi będzie można udekorować stół, ściany lub parapety – podkreślą one uroczysty charakter zbliżających się świąt i wprowadzą wszystkich w dobry nastrój.

Wydatki, jakie są związane z organizacją świąt, na pewno nadszarpną domowy budżet, jednak warto pamiętać, że organizując święta, które będą niezapomniane, sprawiamy przyjemność nie tylko sobie, ale przede wszystkim najbliższym. Niewielka pożyczka może okazać się w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Skąd jednak najlepiej ją uzyskać, szczególnie, jeśli liczy się czas? Z pomocą może przyjść wonga.com, która stara się sprostać oczekiwaniom klientów i proponuje dwa rodzaje pożyczek gotówkowych.

Pożyczka krótkoterminowa: niewielki koszt przy szybkiej obsłudze

Pożyczka krótkoterminowa, to pierwsza z ofert proponowanych przez wonga.com. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z usługi, może otrzymać nawet do 1500 zł za pierwszym razem; maksymalny okres spłaty wynosi w tym wypadku 60 dni. Koszt pierwszej pożyczki to jedynie 10 zł, co może skutecznie zachęcić nowe osoby do bliższego zapoznania się z ofertą. W tym celu wystarczy wejść na stronę firmy i uważnie przeczytać zamieszczone tam informacje, które są podane w zrozumiały dla każdego sposób.

Pożyczka ratalna: nowość w ofercie wonga.com

Niektóre osoby potrzebują jednak znacznie większej ilości pieniędzy i dlatego mogą zdecydować się na skorzystanie z oferty pożyczki ratalnej. W tym przypadku maksymalna kwota pożyczki wynosi 20 000 zł, zaś okres spłaty jest wydłużony aż do 60 miesięcy. To idealna propozycja dla osób, które wolą pożyczyć większą sumę pieniędzy i spłacać ją w niewielkich ratach przez dłuższy czas. Dzięki suwakom, umieszczonym na stronie (wystarczy wybrać odpowiednią kwotę i czas spłaty), można łatwo dowiedzieć się, jaki będzie całkowity koszt pożyczki. Zainteresowana osoba może w ten sposób sprawdzić, który wariant okaże się dla niej najkorzystniejszy – pożyczka z terminem spłaty wynoszącym trzy miesiące, czy może wręcz przeciwnie – całkowita kwota zobowiązania, rozłożona do spłaty na cały rok.

Pożyczka ratalna jest dla niektórych osób zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż pożyczka krótkoterminowa; wonga.com wprowadzając to rozwiązanie do swojej oferty uwzględniała zresztą fakt, że nie wszyscy Klienci mają możliwość spłaty zadłużenia już po 60 dniach. Teraz ostateczny termin spłaty wydłużył się aż trzydziestokrotnie.

Co należy zrobić, by uzyskać pożyczkę?

W pierwszej kolejności należy wypełnić specjalny formularz, który jest dostępny na stronie wonga.com. Wystarczy założyć konto (co nie jest tożsame z wysłaniem wniosku), a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Odpowiedź może przyjść nawet w ciągu 15 minut – to minimalna ilość czasu, jaką konsultant musi poświęcić na weryfikację danych Klienta, ponieważ sprawdzane są informacje pochodzące z rejestrów BIK i biur gospodarczych. Całkowita weryfikacja trwa zazwyczaj dość krótko; wyjątkiem może być sytuacja, gdy Klient złoży wniosek w dzień świąteczny; wtedy odpowiedź otrzyma najpóźniej do godziny 9:00 następnego dnia roboczego.

Zarówno weryfikacja danych uzupełnionych przez Klienta w formularzu, jak i sprawdzenie jego historii gospodarczej świadczy o tym, że firma poważnie traktuje zawieraną umowę; dzięki temu Klient zyskuje poczucie, że korzysta z profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie.

Pożyczka na święta: dla cennych chwil z najbliższymi

  • Święta to czasem jedyny okres, podczas którego możemy spędzić czas wspólnie z najbliższymi, bez martwienia się o codzienne obowiązki. Postarajmy się, by był wyjątkowy pod każdym względem; jeśli jest to możliwe, spełnijmy drobne marzenia partnera, rodziców czy dzieci, a także poświęćmy więcej czasu na przygotowanie okolicznościowych dekoracji.
  • Jeśli nie dysponujemy odpowiednimi środkami na ten cel, warto zapoznać się z ofertami pożyczek pozabankowych; wonga.com umożliwia skorzystanie nie tylko z pożyczki krótkoterminowej, ale także ratalnej, co może być dobrą informacją dla niektórych Klientów. Używając suwaków zamieszczonych na stronie można dowiedzieć się, jaki będzie całkowity koszt rozpatrywanej pożyczki.
  • Uzyskanie pożyczki w wonga.com może okazać się bardzo proste – wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek znajdujący się na stronie internetowej, a następnie wysłać go drogą elektroniczną. Odpowiedź może przyjść nawet w 15 minut, po uprzedniej weryfikacji podanych informacji oraz sprawdzeniu historii kredytowej Klienta. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, firma wykonuje przelew na konto Klienta, dzięki czemu stosunkowo szybko można cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki.

Listopad, 2016