Pożyczka pozabankowa w wonga.com

Życie potrafi zaskoczyć na wiele sposobów: zepsuty samochód, awaria sprzętu domowego, nieoczekiwany wyjazd czy super okazja. Niespodziewane zdarzenia mogą wiązać się z wydatkami nadwyrężającymi domowy budżet. Jeśli nie dysponujesz niezbędnymi środkami, możesz w łatwy i wygodny sposób skorzystać z naszej pożyczki. Nie musisz przy tym wychodzić z domu – wszelkich niezbędnych formalności możesz dokonać online.

Każdemu zdarzają się nieoczekiwane wydatki, które wymagają natychmiastowego zastrzyku pieniędzy. W takich sytuacjach warto skorzystać z szybkiej pożyczki oferowanej przez sprawdzoną i wiarygodną instytucję pozabankową. Sprawdź, czym charakteryzuje się taki produkt i zapoznaj się z korzyściami, jakie uzyskasz, wybierając ofertę wonga.com.

Szybka pożyczka przez Internet - co powinieneś o niej wiedzieć?

Z usług wonga.com coraz częściej korzystają polscy konsumenci, którzy wykorzystują oferowane przez firmę krótkoterminowe oraz ratalne pożyczki do finansowania bieżących potrzeb. Swoją rosnącą popularność wonga.com zawdzięcza przede wszystkim temu, że pożyczkę można uzyskać w wygodny sposób, bez czasochłonnych formalności i długiego oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Żeby zawnioskować o pożyczkę wystarczy wypełnić krótki formularz internetowy, w którym należy podać m.in. numer rachunku bankowego, na który mają zostać przelane środki, numer dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego. Co więcej, nie trzeba przy tym przesyłać zaświadczenia o dochodach, a cały proces odbywa się online.

Wokół firm pożyczkowych narosło wiele mitów, które mogą stawiać je w niekorzystnym świetle. Tymczasem szybkie pożyczki są w pełni legalne i bezpieczne, a w wielu krajach stanowią powszechny i sprawdzony model finansowania bieżących wydatków. Ważne jest jednak, aby korzystać z usług sprawdzonych firm o dobrej reputacji i ugruntowanej pozycji na rynku. Aby uniknąć rozczarowań należy również pamiętać o tym, aby przed skorzystaniem z produktu danej firmy rozważyć swoją sytuację finansową, a zwłaszcza zdolność do terminowej spłaty zobowiązania. Pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów, które pojawiają się w przypadku niedopełnienia warunków zawartej umowy. Pragniemy podkreślić, że zaciągnięcie pożyczki jest w pełni bezpieczne i może pomóc wyjść z trudnej sytuacji finansowej, pod warunkiem, że nie służy ona do spłaty innych długów.

Wonga.com: Pożyczka przez Internet

Stawiamy na proste i elastyczne rozwiązania, dzięki którym szybko i bez zbędnych formalności pozyskasz niezbędne środki finansowe. Do złożenia wniosku będzie Ci potrzebny jedynie numer konta bankowego, numer dowodu osobistego oraz telefon komórkowy. Czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu pożyczki wynosi zazwyczaj kilka minut. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy składasz wniosek w dniu święta państwowego – wtedy o decyzji poinformujemy Cię w najbliższym dniu roboczym. Z kolei wypłatę realizujemy w czasie do 15 minut. O tym, kiedy środki znajdą się na Twoim rachunku, decyduje jednak szybkość realizacji przelewów w Twoim banku oraz jego godzin pracy.

Nie wymagamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach, ustanowienia zastawu lub poręczenia. Wiedz jednak, że w trosce o Twoje bezpieczeństwo finansowe, zweryfikujemy Twoją zdolność do spłaty zadłużenia. Decydując się na złożenie wniosku o pożyczkę, udzielasz nam pełnomocnictwa, które uprawnia nas do wglądu w Twoją historią kredytową. Podobnie jak niektóre firmy udzielające pożyczek krótkoterminowych, sprawdzamy ją za pośrednictwem BIK oraz biur informacji gospodarczej. Jeśli Twoja historia kredytowa jest pozytywna, udzielimy Ci pożyczki także wtedy, gdy masz już zaciągnięty kredyt lub inne zobowiązanie finansowe.

W trosce o Twój komfort zarządzania domowym budżetem, udostępniamy Ci możliwość spłaty pożyczki na korzystnych warunkach. Pieniądze możesz nam zwrócić w dowolnym, wybranym przez siebie terminie, który może wynieść maksymalnie 60 dni dla pożyczki krótkoterminowej lub do 60 rat dla pożyczki ratalnej. Pierwszą pożyczkę krótkoterminową możesz wziąć do 1 500 zł, a pożyczkę ratalną do 20 000 zł. Gdy korzystasz z naszej pożyczki krótkoterminowej po raz pierwszy, jej koszt to zawsze 10 zł – niezależnie od pożyczonej kwoty i terminu jej spłaty. Wiedz też, że promujemy najsolidniejszych Klientów, którzy terminowo spłacają swoje obowiązania i mają dobrą historię kredytową. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy Program Korzyści, dzięki któremu mogą oni korzystać z naszych usług na atrakcyjnych warunkach.

Zalety naszej oferty:

  1. Twój wniosek rozpatrzymy niezwłocznie po jego otrzymaniu
  2. Wszelkie formalności załatwisz online
  3. Jeśli korzystasz z usług wonga.com po raz pierwszy, pieniądze możesz pożyczyć na okres od 1 do 60 dni dla pożyczki krótkoterminowej i do 60 rat dla pożyczki ratalnej
  4. Korzystając z naszej oferty pierwszy raz możesz liczyć na kwotę do 1 500 zł dla pożyczki krótkoterminowej i do 20 000 zł dla pożyczki ratalnej
  5. W przypadku pierwszej pożyczki krótkoterminowej jej koszt wynosi zawsze 10 zł - niezależnie od tego, jaką kwotę i na jak długo pożyczasz
  6. Promujemy zaufanych Klientów, którzy spłacają zobowiązania w terminie i mają dobrą historię kredytową

Grudzień, 2016